Philips
AudioClip

Kablosuz Bağlantı Cihazı


Philips AudioClip - İşitme Cihazı Kablosuz Bağlantı Aksesuarı

İşlevi

AudioClip mobil telefonunuzdan kablosuz canlı ses aktarımı yapar. Aynı zamanda mikrofon ve kumanda işlevi görür.

Fiyatı:

1.250,00

(KDV dahil)

Açıklama

Philips AudioClip hem mobil cihazlar için kablosuz kulaklık, hem işitme cihazının uzaktan kumandası, hem de kablosuz ses aktarımı yapan bir mikrofon olarak kullanılır.

AudioClip telefon görüşmeleri ve diğer günlük kullanımlar sırasında telefonunuzun çıkardığı sesleri kablosuz olarak doğrudan işitme cihazınıza aktarır. Boynunuza takılı bir şekilde Kablosuz kulaklık olarak kullanırken de sesinizi dahili mikrofonu ile alarak telefonunuza iletir. Böylece telefon görüşmeleri yaparken telefonunuzu kulağınıza götürmenize gerek kalmaz.

Dinlediğiniz konuşmacı ile aranızda mesafe olduğu durumlarda AudioClip’i kablosuz mikrofon olarak kullanabilirsiniz. Boyun ipi sayesinde dinlemek istediğiniz konuşmacının boynuna asabilir veya hareketli toka mekanizmasını kullanarak konuşmacının yakasına sabitleyebilirsiniz. AudioClip 20 metre menzil içerisindeki konuşmacı veya diğer ses kaynaklarından canlı ses aktarımı yaparak zorlu dinleme şartlarında size yardımcı olur.

Dahili pili USB kablosu ile 2 saatten kısa bir sürede tamamen şarj edilebilen AudioClip’in pili yoğun kullanımda bile bir tam günlük ihtiyacınızın karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 4 farklı renkte yanan 2 LED ışık işaretçisi ve cihaz üzerinde bulunan fiziksel tuşları sayesinde cihazı kullanmak oldukça kolay ve içgüdüseldir.

Fiyatı:

1.250,00

(KDV dahil)


Son güncelleme: Mart, 2020

7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler