İşitme Cihazları


İşitme Cihazı Markaları


Dünyada ve Türkiye'de yüzlerce farklı işitme cihazı markası bulunuyor. Kalite ve teknoloji bakımından büyük farklılık gösteren işitme cihazları arasından size en uygun modeli ararken yapacağınız ilk önemli tercih marka seçimidir.

AHENK İşitme Merkezleri olarak işitme problemlerine en doğru çözümü sağlayabilmek için yalnızca işitme teknolojileri konusunda dünya lideri, birinci sınıf işitme cihazı markaları ile çalışıyoruz.

Kataloğuna gözatmak istediğiniz markaya tıklayın.

İşitme Cihazı Tipleri


İşitme cihazı tipleri ve özellikleri hakkında geniş bilgiye sahip değilseniz marka seçmeden önce işitme cihazı tiplerini incelemenizi ve tercih ettiğiniz işitme cihazı tipini belirlemenizi tavsiye ederiz.

İşitme cihazı üreticileri farklı ihtiyaçlara sahip kullanıcılar için farklı tiplerde ve farklı özelliklere sahip çeşitli işitme cihazı modelleri üretirler. Bir işitme cihazının tipi, fiyatını etkilemezken her cihaz tipinin kullanıcı açısından avantajları ve dezavantajları vardır.

İncelemek için cihaz tipine tıklayın.

Diğer İşitme Cihazı Kategorileri


7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler