Pediatrik İşitme Cihazları


Bir işitme cihazının pediatrik cihaz olması çocuklar için uygun olduğun ifade eder. Pediatrik cihazlar ergonomik yapıları ve özellikleri bakımından çocukların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmıştır.

Önemli Not: Çocuklarda yetişkinler için üretilmiş (pediatrik olmayan) Kulak Arkası (BTE) ve Kulak İçi Ahizeli (RITE) tiplerinde işitme cihazları da kullanılabilir.

Pediatrik Cihazlar

Oticon
Pediatrik
İşitme Cihazları

(5)

Opn Play Serisi

(2)

Çocuğunuzun etrafındaki dünyayı keşfetmesine imkan verin. Oticon’un en yeni platformu Velox S’e sahip Opn Play çocuğunuzun zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişimi için gerekli olan tüm güncel teknolojiler ile donatıldı.


Xceed Play Serisi

(1)

Xceed Play çocuğunuzun zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişimi için gerekli 360° duyma ve konuşmalara odaklanma gibi teknolojilerin sunulduğu ilk pediatrik performans cihazı. İleri ve çok ileri işitme kaybı olan çocuklar için özel olarak tasarlandı.


Sensei Serisi

(2)

Oticon’un BrainHearing™ prensibi ile çocukların ihtiyaçlarına özel olarak üretilen ilk işitme cihazları. Anti-alerjik ve ekstra sağlam gövdesiyle çocuğunuzun hareketli yaşamına karşı uzun süre dayanmak için tasarlandı.


Helix
Pediatrik
İşitme Cihazları

(3)

Tie Serisi

(2)

Dünyanın ilk modüler sistem (TIE) işitme cihazları. Kulak arkası cihaz kalitesine kulak içi cihaz konforuyla ulaşın. Kulak kepçesinin doğal işlevlerinden her yaşta yararlanmak için geliştirilmiş özel tasarım.


7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler