Oticon

İşitme Cihazları & Aksesuarları


Menşei:Danimarka
Üretici Firma:Demant A/S
Kuruluş Yılı:1904
Üretim Yeri:Polonya
Distribütör Firma:Ses İşitme Cihazları San. ve Tic. A.Ş.

Oticon markasının sahibi Demant dünyanın en köklü ve en yenilikçi işitme cihazı üreticilerinden birisidir. 100 yılı aşkın bir süredir işitme cihazları ve sistemleri geliştirmektedir. Bugün dünya genelinde 30’dan fazla şirkete ve 14.000’den fazla çalışana sahip Demant A/S’nin ürettiği Oticon işitme cihazları 130’dan fazla ülkede satılmaktadır. Oticon işitme cihazları sektöründe büyük bir itibara ve dünya pazarının en büyük payına sahiptir.

Oticon temellerinin atıldığı dönemden günümüze kadar hep “Önce İnsan” mottosu ile hareket etmiştir. BrainHearing™ (beyin ile duyma) prensibinin ışığında son on yıl içerisinde başta OpenSound™ teknolojisi olmak üzere imza attığı birçok “Hayat Değiştiren Teknoloji” ile Oticon markası işitme sektörünün öncüleri arasında yer almaktadır. Oticon markasının başarısı, yenilikçiliğe olan tutkusu ve tüm insanlara sahip olabilecekleri en iyi hayatı yaşatma hedefinden beslenir.

Oticon
İşitme Cihazları

(27)

Opn S Serisi

(2)

Oticon’un en iyisi ve en yenisi olan Opn S, en gürültülü ortamlarda bile konuşmaları rahatça duymanızı sağlar. Şık görünümlü bir işitme cihazında maksimum performans ve işlev arayan aktif kullanıcıların tercihidir.


Xceed Serisi

(1)

Ses şiddeti dünya rekoruna sahip Xceed serisi 360° duyma ve konuşmalara odaklanma gibi teknolojilerin sunulduğu ilk performans cihazı. İleri ve çok ileri işitme kaybı olanlar için özel olarak tasarlandı.


Opn Serisi

(4)

Bir önceki nesle kıyasla 50 kat daha hızlı Velox işlemci platformu sayesinde Oticon Opn serisi 360° duyma, serbest odaklanma, konuşmalara odaklanma ve yüksek hızlı kablosuz bağlantı gibi birçok özellik sunar.


Ruby Serisi

(2)

Oticon’un popüler serisi Siya, son nesil Velox S işlemci platformu ile buluşunca ortaya temel segmentte görülmemiş bir ses kalitesi çıktı. Oticon Ruby biraz daha fazlasını isteyenlerin tercihidir.


Siya Serisi

(6)

Oticon’un en popüler serisi Siya yüksek çözünürlüklü ses kalitesi, Tinnitus (kulak çınlaması) yardımı ve kablosuz bağlantı teknolojilerinin hepsine uygun fiyata sahip olmak isteyen aktif kullanıcıların tercihidir.


Dynamo Serisi

(1)

Yüksek güçlü Oticon Dynamo serisi ile normal işitme cihazlarıyla duyamadığınız konuşma seslerini anlamanın gücüne erişin. İleri ve çok ileri işitme kaybı olan performans kullanıcıları için özel olarak tasarlandı.


Oticon
Pediatrik
İşitme Cihazları

(5)

Opn Play Serisi

(2)

Çocuğunuzun etrafındaki dünyayı keşfetmesine imkan verin. Oticon’un en yeni platformu Velox S’e sahip Opn Play çocuğunuzun zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişimi için gerekli olan tüm güncel teknolojiler ile donatıldı.


Xceed Play Serisi

(1)

Xceed Play çocuğunuzun zihinsel ve sosyal becerilerinin gelişimi için gerekli 360° duyma ve konuşmalara odaklanma gibi teknolojilerin sunulduğu ilk pediatrik performans cihazı. İleri ve çok ileri işitme kaybı olan çocuklar için özel olarak tasarlandı.


Sensei Serisi

(2)

Oticon’un BrainHearing™ prensibi ile çocukların ihtiyaçlarına özel olarak üretilen ilk işitme cihazları. Anti-alerjik ve ekstra sağlam gövdesiyle çocuğunuzun hareketli yaşamına karşı uzun süre dayanmak için tasarlandı.


Oticon
Aksesuarları

(11)


7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler