Hakkımızda


Hizmetler


Detayları görüntülemek için başlığa tıklayın.

Bayilikler

(5)

İşitme cihazları ÜTS tekil takip sistemine tabi tıbbi cihazlardır. Bu nedenle tüm işitme cihazları ancak cihaz markasının bayiliğini üstlenmiş yetkili işitme merkezleri tarafından satılabilmektedir. AHENK İşitme Merkezleri aşağıdaki markaların bayisi ve yetkili satıcısıdır.

Kataloğuna gözatmak için markaya tıklayın.

Şubeler

(6)

Tüm şubeleri haritada göster ×

Detayları görüntülemek için şubeye tıklayın.

Tarihçemiz


AHENK İşitme Merkezleri 2011 yılında Ankara'daki SGK anlaşmalı ve T.C. Sağlık Bakanlığı yetkili ilk şubesiyle hizmete başlamıştır. Siemens marka işitme cihazlarının satış ve uygulaması ile sektörde öncü olmuştur.

Günümüzde Ankara'da 14 kişilik ekibi ve 5 şubesiyle hizmetlerine devam etmektedir. Oticon, Rexton, Signia, Earnet ve Helix marka işitme cihazlarının satış, uygulama ve teknik servis faaliyetlerini yürütmektedir.

Misyonumuz


AHENK İşitme Merkezleri olarak misyonumuz her yaştan ve her seviyede işitme problemine sahip her bireye işitme kabiliyetlerini sağlıklı bir biçimde sürdürebilmelerini sağlayacak ürün ve hizmetleri ulaşılabilir bir biçimde sunmaktır.

Vizyonumuz


AHENK İşitme Merkezleri daima ileri teknoloji ürünü, etkili, kaliteli ve güvenilir işitme cihazları ve ekipmanlarını sunmayı kendine hedef belirlemiştir. Özverili ve donanımlı ekibi, işitme sektöründe 8 yılı ve sağlık sektöründe 25 yılı aşkın deneyimi ile kaliteli hizmetin öncüsü olma yolunda başarıyla ilerlemektedir.

Bizimle Çalışmak İster Misiniz?


Her geçen gün büyüyor ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi geliştiriyoruz. Aramıza katılmak ister misiniz?

7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler