Kablosuz Bağlantı Cihazları


Kablosuz bağlantı cihazları günümüzde en kullanışlı ve en popüler işitme cihazı aksesuarlarıdır. Gün içerisinde sürekli kullandığınız işitme cihazlarınızı temel işlevlerinin ötesinde kablosuz kulaklıklara dönüştürürler. Kablosuz bağlantı cihazları ile telefon, tablet ve bilgisayar gibi kişisel elektronik cihazlarından radyo, televizyon ve sinema sistemleri gibi kitle iletişim araçlarına kadar birçok dijital ses kaynağından işitme cihazlarınıza ses yayını yapabilirsiniz.

Widex Uni-Dex İşitme Cihazı Kablosuz Bağlantı Aksesuarı

Kablosuz bağlantı cihazları ile elektronik cihazlardan yayınlanan sesi işitme cihazınızın mikrofonu aracılığıyla değil, ses kaynağından yayınlanan sinyaller aracılığıyla duyarsınız. Bir başka değişle işitme cihazlarınız size en kaliteli sesi sunabilmek için elektronik cihazların hoparlörü gibi davranır. Böylece en yüksek kalitede sesi en konforlu biçimde duymuş olursunuz. Üstelik gürültülü ortamlarda ortam sesini kapatıp sadece kablosuz bağlantı kurduğunuz cihazın sesine odaklanabilirsiniz.

7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler