Widex

İşitme Cihazları & Aksesuarları


Menşei:Danimarka
Üretici Firma:WS Audiology (Widex & Sivantos)
Kuruluş Yılı:1956
Üretim Yeri:Danimarka
Distribütör Firma:Widex A.Ş.

Widex işitme cihazları Widex markasına özgü yüksek ses kalitesine sahip olması ile tanınır. Widex markası yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik konusunda tüm dünyaya kendini ispat etmiş premium bir markadır.Dünya genelinde 4.000’i aşkın çalışan sayısı ile Widex markasının işitme cihazları 100’den fazla ülkede kullanılmaktadır.

Widex işitme teknolojileri tarihinde devrim niteliğinde birçok gelişmeye imza atmış ve dünya genelinde saygınlık kazanmıştır. 1956 yılında cebe sığan ilk işitme cihazını Widex üretmiştir. 1988 yılında kişiye özel programlanabilir ilk işitme cihazı modellerini piyasaya sürmüştür. 1995 yılında ilk kulak içi (ITE) dijital işitme cihazını çıkarmıştır. Widex 2009 yılında işitme cihazını telefon ve televizyon gibi cihazlara kablosuz bağlanmasını sağlayan Dex yardımcı aksesuarları grubunu sektöre tanıtmıştır. 2018 yılında makina öğrenmesi ve yapay zeka teknolojilerini kullanan ilk işitme cihazları Widex Evoke’u geliştirmiştir.

Widex
İşitme Cihazları

(24)

Beyond Serisi

(2)

Dünyanın en kaliteli sese sahip işitme cihazı iPhone kullanıcıları için yeniden tasarlandı. Bluetooth cihazlardan düşük enerji harcayarak yüksek kalitede kablosuz ses aktarımı özelliği. Beyond aktif yaşam tarzına sahip kullanıcıların tercihidir.


Widex
Aksesuarları

(15)


7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler