Signia

İşitme Cihazları & Aksesuarları


Menşei:Almanya
Üretici Firma:WS Audiology (eski Siemens Hearing Instruments)
Kuruluş Yılı:1878
Üretim Yeri:Singapur
Distribütör Firma:Sivantos İşitme Cihazları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Signia (eski adıyla Siemens) markası 130 yılı aşkın süredir her seviyedeki işitme kayıpları için yenilikçi işitme cihazları üreten en büyük işitme cihazı markalarından biridir. Son dönemde kullanıcının kendi sesini diğer seslerden ayıran teknolojisi Own Voice Processing™ (OVP) ve çok portatif tasarıma sahip Styletto serisi işitme cihazları ile sektörde öncülük eden Alman köklü marka Signia’nın ürünleri dünyada 100’ü aşkın ülkede satılmaktadır.

Signia’nın özellikle mikrofon teknolojisindeki yenilikçi yaklaşımı Signia işitme cihazlarını diğer işitme cihazlarından ayırmıştır. Yeni nesil Signia Xperience platformunda hareket sensörlerinin klasik mikrofon teknolojisine entegre edilmesiyle sesin şimdiye kadar fark edilmeyen özellikleri keşfedilmiştir.

Signia
İşitme Cihazları

(12)

Styletto Serisi

(2)

Ödüllü eşsiz tasarıma sahip Styletto ile maksimum şıklık ve kullanışlılığı ararken üstün teknolojiden vazgeçme. (4 güne kadar enerji sağlayan portatif şarj kutusuyla birlikte yalnızca çift cihaz olarak satılır.)


Pure X Serisi

(1)

Signia’nın en yeni platformu Xperience’a sahip yeni nesil şık tasarımlı işitme cihazları. Akustik hareket sensörleri ile donatılmış benzersiz bir ses kalitesi deneyimi.


Pure Serisi

(2)

Üstün teknolojilere sahip Nx platformunun kalitesi en çok tercih edilen kulak içi ahizeli (RITE) tasarımıyla buluşuyor. Şarj edilebilir seçenekler ve uzun ömürlü bluetooth performansı.


Motion Serisi

(3)

Güvenilir Nx platformu. Kendi sesinizi çevrenizdeki seslerle en iyi şekilde harmanlayan OVP™ teknolojisi. Maksimum konforu arayan ileri seviye işitme kaybı hastalarının tercihi.


Insio Serisi

(3)

Signia’nın sınıfındaki en iyi ses kalitesine sahip oldukları iddaa edilen Nx platformunu kullanan birbirinden küçük işitme cihazları. Kulak içi (ITE) ve kanal içi (ITC) modellerinde bluetooth desteği.


Silk Serisi

(1)

Signia’nın kalıp alınmasını gerektirmeyen her kulak yapısına uygun kullanıma hazır standart kulak içi görünmez (IIC) işitme cihazı. Küçük formuna rağmen CROS cihazı desteği.


Signia
Aksesuarları

(12)


7/24 İrtibat


Bizi 7 gün 24 saat boyunca arayabilir veya WhatsApp uygulaması üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

SGK Sorgulama


İşitme cihazları ve pilleri için SGK Katkı Payı hakkına sahip misiniz?

Ücretsiz İşitme Testi


AHENK İşitme Merkezleri'nde ücretsiz işitme testine katılmak ister misiniz?

Evde Hizmet İmkanı


Cihaz uygulama, kalıp, ayar ve bakım gibi işlemleri evinizde gerçekleştirebiliyoruz. Evde hizmet almak için AHENK İşitme Merkezleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şubeler